19 Ağustos 2010 Perşembe

HOBİDÜNYAM ETKİNLİĞİ "5" SAHUR LEZZETLERİ BAŞLADIIIII:)

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN

HOBİDÜNYAM YEMEK ETKİNLİĞİ BAŞLIYOOOR!!


Hobidünyam woman forum adına;

http://edacroche.blogspot.com/

http://papatya68.blogspot.com/

tarafından hazırlanmış olan; hobidünyam yemek etkinliğinin "5."si olan" sahur lezzetleri" etkinliğinin ev sahibeliğini,
20 AĞUSTOS 2010 - 5 EYLÜL 2010
tarihleri arasında mintininmutfagi.blogspot.com adresimde mintinin mutfağı olarak ben yapıyorum ve muhteşem lezzetlerinizle sizleri,kendi mutfağımda ağırlamak istiyorum.
***yapmanız gereken şey dilediğiniz çeşitte lezzetler hazırlayıp,kendi bloğunuzda yayınlamak ve benim bloğuma yorum bırakarak haber vermek olacak.hazır olduğunu bildirdiğiniz tariflerinizi,ben bloğunuza gelip kopyalayıp kendi bloğuma ekleyerek linkinizle birlikte yayınlayacağım.hadi herkes mübarek ayın güzelliğiyle,sahurunda hazırladığı şık tarifleri bana bildirsin.

Bu davetiyeyi ulaştırabildiğim,ulaştıramadığım herkes etkinliğimize davetlidir.davetiyeyi ulaştıramadığım aradaşlarım lütfen şimdiden kusuruma bakmasınlar...

Not: blog sahibi olmayanlar da bu etkinliğe katılabilirler.hazırladığınız sahur tariflerini,resmiyle birlikte isminizi de yazarak (pepito_life@hotmail.com) adresime yollayın,ben de yayınlayayım:)

LEZZETLİ PAYLAŞIMLARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE...TARİFLERİNİZİ BEKLİYORUM...

NOT:hobidünyam etkinliklerine ev sahibeliği yapmak isteyenler

http://papatya68.blogspot.com/

adresine başvurabilirler
 

2 yorum:

mintininmutfağı dedi ki...

sevgili aynur ablam beni desteklediğin ve yardımlarını eksik bırakmadığın için en içten teşekkürlerimi ediyorum.allahım razı olsun senden.çok öpüyorum.sevgiler.lütfen yanlışım falan olursa haberdar et beni olurmu etkinlikte yeniyim çünkü...

http://belguzar anne.blogspot.com dedi ki...

merhaba elıne sağlık nefıs görunuyor sevgıler